Hakkımızda

Altın kaplama yöresel takılar denince akla ilk gelen, Türkiye’nin öncü firmalarından birisi olmanın gururunu yaşamaktayız.

Yöresel takı sektöründe  Trabzon Hasırı, Mersin Hasırı, Kazaziye, Telkari ve  Urfa Akıtma işçiliğinde hizmet vermekte olan Artuklu Telkari & Gümüşçülük bir Altın ve Gümüş İşçiliği işletmesidir.
 
Geleneksel ve Yöresel takı modasını sizler için yeniden çizen Firmamız 2008 yılından beri kuyumculuk birikimi ile sizlere hizmet vermektedir.
 
Ürünlerimizin tamamı hasır ve telkari ustalarının maharetli ellerinden çıkan Artuklu Telkari & Gümüşçülük takıları, Türkiye ve Dünya’ da on binlerce müşterimiz tarafından kullanılmaktadır.
 
Ağırlıklı olarak trabzon hasırından urfa akıtmasına, masa üstü isimliklerden telkari biblolara, uzanan geniş koleksiyonu ile dünya aksesuar trendlerini tarz severlerle buluşturmaktadır. 
 
Son zamanlarda Altın fiyatlarının yükselmesinden dolayı gümüş üzerine altın kaplama takı setlerimiz müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Ürün satışından ziyade sattıktan sonra müşterilerimize KAPLAMA ÜCRETİ haricinde bakım, onarım, tamirat hizmetini ücretsiz bir şekilde sunmak, firmamızın imal ettiği ürünlerinin arkasında durması büyük bir başarıdır.
Sohbet Başlat
Bilgi Al
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?